Duhový kruh, Zuzana Tázlarová a její žáci

Duhový kruh, výstava z cyklu Učitel a jeho žáci, vernisáž 18. 1. 2019, 17 hodin, výstavní síň VO, ZUŠ, Solná 8, Opava.

Na výtvarném oboru ZUŠ je již 35 let zvykem, že učitel při svých významných životních výročích zařadí do série výstav tu, z cyklu Učitel a jeho žáci. Duhový kruh je jednou z výstav výše jmenovaného cyklu.  Paní Zuzana Tázlarová  již neuvěřitelných 36 let předává na výtvarném oboru opavské Základní umělecké školy své zkušenosti, vědomosti a lásku k výtvarnému umění. V tomto roce slaví paní Zuzana Tázlarová své životní jubileum. U této příležitosti připravila se svými žáky, absolventy výtvarného oboru, profesionálními výtvarníky, sochaři, architekty, učiteli a jejich hosty výstavu.