Magický klavír proběhne v listopadu

Oblíbený klavírní festival se letos bude konat ve čtvrtek 18. listopadu 2021 opět v atraktivních prostorách Církevní konzervatoře Německého řádu, kde bude pro účastníky, pedagogy i posluchače připraven bohatý program.

V dopoledních a odpoledních blocích tradičně proběhne vystoupení přihlášených účastníků. V doprovodném programu bude možnost návštěvy klavírních workshopů, které povedou pedagogové z Církevní konzervatoře Německého řádu a Fakulty umění Ostravské univerzity (Doc. MgA. Eliška Novotná, Mgr. Lukáš Michel, ArtD.). V poledním matiné vystoupí vzácný host Nora Lubbadová, teprve 11letá úžasná klavíristka. Na programu bude také oblíbená soutěž Klavírní postavičky. Večerní program vyvrcholí koncertem Lukáše Michela a Elišky Novotné.