Hudební obor

Rozvrh hodin dle individuální výuky učitele.

Literárně dramatický obor

BUDOVA DVOŘÁKOVY SADY 174/4
   PONDĚLÍ JAKUB STRÁNSKÝ:  15.00 – 16.40 HODIN
   ÚTERÝ    – – –
   STŘEDA DANIEL VOLNÝ:  14.00 – 18.00 HODIN
   ČTVRTEK DANIEL VOLNÝ:  14.00 – 18.00 HODIN

JAKUB STRÁNSKÝ:  15.00 – 16.40 HODIN

   PÁTEK JAKUB STRÁNSKÝ:  15.00 – 16.40 HODIN

Taneční obor

Paní učitelka Bilíková

PONDĚLÍ   ÚTERÝ   STŘEDA   ČTVRTEK   PÁTEK
14.00
I
14.45
TANEČNÍ PRAXE
3. ROČNÍK – I. SKUPINA
14.00
I
14.45
RYTMICKÁ PŘÍPRAVA
KOREPETICE
14.00
I
14.45
TANEČNÍ TECHNIKY
3. ROČNÍK – I. SKUPINA
14.00
I
14.45
PŘÍPRAVKA
II. SKUPINA
14.30
I
15.15
TANEČNÍ PRAXE
2. ROČNÍK
14.55
I
15.40
TANEČNÍ TECHNIKY
2. ROČNÍK
14.50
I
15.35
PŘÍPRAVKA
I. SKUPINA
14.50
I
15.35
TANEČNÍ PRAXE
3. ROČNÍK – I. SKUPINA
14.55
I
15.40
TANEČNÍ PRAXE
3. ROČNÍK – II. SKUPINA
15.25
I
16.10
TANEČNÍ TECHNIKY
5. + 6. ROČNÍK
15.45
I
16.30
TANEČNÍ PRAXE
2. ROČNÍK
15.45
I
16.30
TANEČNÍ TECHNIKY
4. ROČNÍK – I. SKUPINA
KOREPETICE
15.45
I
16.30
TANEČNÍ TECHNIKY
3. ROČNÍK – II. SKUPINA
15.50
I
16.35
TANEČNÍ PRAXE
4. ROČNÍK – II. SKUPINA
16.15
I
17.00
TANEČNÍ PRAXE
5. + 6. ROČNÍK
16.40
I
17.25
TANEČNÍ PRAXE
5. + 6. ROČNÍK
16.35
I
17.20
TANEČNÍ PRAXE
4. ROČNÍK – I. SKUPINA
16.35
I
17.20
TANEČNÍ PRAXE
3. ROČNÍK – II. SKUPINA
16.40
I
17.25
TANEČNÍ PRAXE
4. ROČNÍK – II. SKUPINA
17.30
I
18.15
TANEČNÍ TECHNIKY
4. ROČNÍK – II. SKUPINA
KOREPETICE
17.35
I
18.20
TANEČNÍ PRAXE
4. ROČNÍK – I. SKUPINA

Paní učitelka Pinkowská

PONDĚLÍ   ÚTERÝ   STŘEDA   ČTVRTEK   PÁTEK
14.00
I
14.45
TANEČNÍ TECHNIKY
5. ROČNÍK
14.00
I
14.45
TANEČNÍ TECHNIKY
1. ROČNÍK – I. SKUPINA
14.00
I
14.45
TANEČNÍ PRAXE
3. ROČNÍK
14.00
I
14.45
TANEČNÍ PRAXE
1. ROČNÍK – I. SKUPINA
14.30
I
15.15
TANEČNÍ PRAXE
1. ROČNÍK – II. SKUPINA
14.50
I
15.35
TANEČNÍ PRAXE
5. ROČNÍK
14.50
I
15.35
RYTMIKA I.
KOREPETICE
14.55
I
15.40
TANEČNÍ PRAXE
6. + 7. ROČNÍK
14.55
I
15.40
TANEČNÍ TECHNIKY
2. ROČNÍK
15.25
I
16.10
TANEČNÍ PRAXE
5. ROČNÍK
15.45
I
16.30
TANEČNÍ TECHNIKY
6. + 7. ROČNÍK
15.45
I
16.30
TANEČNÍ TECHNIKY
1. ROČNÍK – II. SKUPINA
15.45
I
16.30
TANEČNÍ TECHNIKY
II. STUPEŇ
15.50
I
16.35
TANEČNÍ PRAXE
2. ROČNÍK
16.15
I
17.00
TANEČNÍ PRAXE
II. STUPEŇ
16.40
I
17.25
TANEČNÍ PRAXE
6. + 7. ROČNÍK
16.40
I
17.25
RYTMIKA II.
KOREPETICE
16.35
I
17.20
TANEČNÍ PRAXE
II. STUPEŇ
16.40
I
17.25
TANEČNÍ TECHNIKY
3. ROČNÍK
17.30
I
18.15
TANEČNÍ PRAXE
2. ROČNÍK
17.35
I
18.20
TANEČNÍ PRAXE
3. ROČNÍK

Výtvarný obor

13.45–16.00 16.15 – 18.30
  U 1 U 2 U 3 U 4 U 5 U 1 U 2 U 3 U 4 U 4
Po Pa Ja od 15.00 SýL Be Pa Ja–MT do 17.15 SýL Be
Út Pa Ja Be Pa Ja SýL Be
St Pa Ja Be Ja SýL–GD
Čt Pa SýL Be Ja SýL
Pa LP SýL Ja LP

PA: Zdeňka Pavlíčková, učebna č. 1, 1. poschodí
TÁ: Zuzana Tázlarová, učebna č. 2, 1. poschodí
Ja: Mgr. Markéta Janečková, učebna č. 3, 2. poschodí
SýL: Mgr. BcA. Lenka Sýkorová, učebny č. 4, 5, 2. poschodí
Sý: Mgr. Ivana Sýkorová, učebna č. 4, 2. poschodí
Be: Zuzana Bendíková, učebna č. 5, 2. poschodí
LP: Mgr. Lenka Přibylová, uč. č. 4, 2. poschodí