Rozvrhy hodin 2018/2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POZOR staré rozvrhy 2017/2018 – bude aktualizováno v nejbližších dnech.

Literárně dramatický obor 2017/2018

   BUDOVA DVOŘÁKOVY SADY 174/4
   PONDĚLÍ JAKUB STRÁNSKÝ:  15.00 – 16.40 HODIN
   ÚTERÝ    – – –
   STŘEDA DANIEL VOLNÝ:  14.00 – 18.00 HODIN
   ČTVRTEK DANIEL VOLNÝ:  14.00 – 18.00 HODIN

JAKUB STRÁNSKÝ:  15.00 – 16.40 HODIN

   PÁTEK JAKUB STRÁNSKÝ:  15.00 – 16.40 HODIN

Taneční obor 2017/2018

Paní učitelka Bilíková

PONDĚLÍ   ÚTERÝ   STŘEDA   ČTVRTEK   PÁTEK
14.00
I
14.45
TANEČNÍ PRAXE
3. ROČNÍK – I. SKUPINA
14.00
I
14.45
RYTMICKÁ PŘÍPRAVA
KOREPETICE
14.00
I
14.45
TANEČNÍ TECHNIKY
3. ROČNÍK – I. SKUPINA
14.00
I
14.45
PŘÍPRAVKA
II. SKUPINA
14.30
I
15.15
TANEČNÍ PRAXE
2. ROČNÍK
14.55
I
15.40
TANEČNÍ TECHNIKY
2. ROČNÍK
14.50
I
15.35
PŘÍPRAVKA
I. SKUPINA
14.50
I
15.35
TANEČNÍ PRAXE
3. ROČNÍK – I. SKUPINA
14.55
I
15.40
TANEČNÍ PRAXE
3. ROČNÍK – II. SKUPINA
15.25
I
16.10
TANEČNÍ TECHNIKY
5. + 6. ROČNÍK
15.45
I
16.30
TANEČNÍ PRAXE
2. ROČNÍK
15.45
I
16.30
TANEČNÍ TECHNIKY
4. ROČNÍK – I. SKUPINA
KOREPETICE
15.45
I
16.30
TANEČNÍ TECHNIKY
3. ROČNÍK – II. SKUPINA
15.50
I
16.35
TANEČNÍ PRAXE
4. ROČNÍK – II. SKUPINA
16.15
I
17.00
TANEČNÍ PRAXE
5. + 6. ROČNÍK
16.40
I
17.25
TANEČNÍ PRAXE
5. + 6. ROČNÍK
16.35
I
17.20
TANEČNÍ PRAXE
4. ROČNÍK – I. SKUPINA
16.35
I
17.20
TANEČNÍ PRAXE
3. ROČNÍK – II. SKUPINA
16.40
I
17.25
TANEČNÍ PRAXE
4. ROČNÍK – II. SKUPINA
17.30
I
18.15
TANEČNÍ TECHNIKY
4. ROČNÍK – II. SKUPINA
KOREPETICE
17.35
I
18.20
TANEČNÍ PRAXE
4. ROČNÍK – I. SKUPINA

Paní učitelka Pinkowská

PONDĚLÍ   ÚTERÝ   STŘEDA   ČTVRTEK   PÁTEK
14.00
I
14.45
TANEČNÍ TECHNIKY
5. ROČNÍK
14.00
I
14.45
TANEČNÍ TECHNIKY
1. ROČNÍK – I. SKUPINA
14.00
I
14.45
TANEČNÍ PRAXE
3. ROČNÍK
14.00
I
14.45
TANEČNÍ PRAXE
1. ROČNÍK – I. SKUPINA
14.30
I
15.15
TANEČNÍ PRAXE
1. ROČNÍK – II. SKUPINA
14.50
I
15.35
TANEČNÍ PRAXE
5. ROČNÍK
14.50
I
15.35
RYTMIKA I.
KOREPETICE
14.55
I
15.40
TANEČNÍ PRAXE
6. + 7. ROČNÍK
14.55
I
15.40
TANEČNÍ TECHNIKY
2. ROČNÍK
15.25
I
16.10
TANEČNÍ PRAXE
5. ROČNÍK
15.45
I
16.30
TANEČNÍ TECHNIKY
6. + 7. ROČNÍK
15.45
I
16.30
TANEČNÍ TECHNIKY
1. ROČNÍK – II. SKUPINA
15.45
I
16.30
TANEČNÍ TECHNIKY
II. STUPEŇ
15.50
I
16.35
TANEČNÍ PRAXE
2. ROČNÍK
16.15
I
17.00
TANEČNÍ PRAXE
II. STUPEŇ
16.40
I
17.25
TANEČNÍ PRAXE
6. + 7. ROČNÍK
16.40
I
17.25
RYTMIKA II.
KOREPETICE
16.35
I
17.20
TANEČNÍ PRAXE
II. STUPEŇ
16.40
I
17.25
TANEČNÍ TECHNIKY
3. ROČNÍK
17.30
I
18.15
TANEČNÍ PRAXE
2. ROČNÍK
17.35
I
18.20
TANEČNÍ PRAXE
3. ROČNÍK