Úspěch tanečnic v semifinále

Žákyně tanečního oboru se zúčastnily semifinále soutěže Mia Dance festival v Ostravě. Za choreografii Bad Dream v kategorii současného tance získaly žákyně Lucie Bilíkové krásné 2. místo. Gratulujeme!

Další medaile pro Janu Jochimovou

Jana Jochimová si připsala další úspěch! Ze soutěže Ostravská pyramida 2022 si přivezla krásné 3. místo. Naše škola pak získala certifkát za vzornou přípravu svěřenců, za což vděčíme Lucii Bilíkové.

Finalistky Mia Festivalu

Naše skvělé tanečnice ze třídy Lucie Bilíkové získaly v mezinárodním finále soutěže Mia festival v pražské Lucerně úžasné 4. místo za choreografii Shirt. Gratulujeme!

Tanečnice uspěly v Olomouci

Tanečnice ze tříd Lucie Bilíkové a Adély Čížkové se zúčastnily soutěže Mia Festival v Olomouci. V obrovské konkurenci získaly skvělé 2. místo s choreografií Shirt a 6. místo s tancem Cesta k sobě. Moc gratulujeme!

Tanečnice soutěžily v krajském kole

Žákyně Lucie Bilíkové, které postoupily z okresního kola soutěže ZUŠ, se zúčastnily krajského kola na Janáčkově konzervatoři v Ostravě o víkendu 30. dubna a 1. května.

Jana Jochimová získala skvělé stříbrné pásmo a ocenění za vyspělou úroveň taneční techniky v kategorii jednotlivců za choreografii Don’t speak.

Žačky z nejmladší kategorie (Allen, Belejová, Fialová, Honová, Horáková, Horáková, Palasová, Rybářová, Škárková, Tichá) získaly krásné bronzové pásmo za choreografii Kdo si hraje, nezlobí.

Všem moc gratulujeme!

Číst více