Tanečnice uspěly v Olomouci

Tanečnice ze tříd Lucie Bilíkové a Adély Čížkové se zúčastnily soutěže Mia Festival v Olomouci. V obrovské konkurenci získaly skvělé 2. místo s choreografií Shirt a 6. místo s tancem Cesta k sobě. Moc gratulujeme!

Tanečnice soutěžily v krajském kole

Žákyně Lucie Bilíkové, které postoupily z okresního kola soutěže ZUŠ, se zúčastnily krajského kola na Janáčkově konzervatoři v Ostravě o víkendu 30. dubna a 1. května.

Jana Jochimová získala skvělé stříbrné pásmo a ocenění za vyspělou úroveň taneční techniky v kategorii jednotlivců za choreografii Don’t speak.

Žačky z nejmladší kategorie (Allen, Belejová, Fialová, Honová, Horáková, Horáková, Palasová, Rybářová, Škárková, Tichá) získaly krásné bronzové pásmo za choreografii Kdo si hraje, nezlobí.

Všem moc gratulujeme!

Číst více

Výsledky z taneční soutěže

Máme za sebou úspěšné okresní kolo soutěží ZUŠ v tanečním oboru, která se konala 31. března v Hlučíně. Získali jsme tři zlatá místa, dva postupy do krajského kola a řadu zvláštních cen poroty. Všem tanečnicím děkujeme za krásnou reprezentaci a gratulujeme k umístěním!

Zlaté umístění a postup do krajského kola:

  • Allen, Belejová, Fialová, Honová, Horáková, Horáková, Palasová, Rybářová, Škárková, Tichá – ze třídy L. Bilíkové
  • Jochimová Jana – ze třídy L. Bilíkové

Zlaté umístění s návrhem na postup:

  • Baierová, Dlabajová, Fuksíková, Goldmanová, Jarmová, Odstrčilová, Ptášniková, Sedlářová, Šustrová, Zálohová – ze třídy L. Bilíkové

Zvláštní ocenění poroty:

  • Ocenění za kreativní využití rekvizity (Baierová, Dlabajová, Fuksíková, Goldmanová, Jarmová, Odstrčilová, Ptášniková, Sedlářová, Šustrová, Zálohová – ze třídy L. Bilíkové)
  • Ocenění za herecký projev (12 žákyň ze třídy M. Köllnerové)
  • Ocenění za nápaditý pohybový slovník (Kleinová, Klimešová, Kunzová, Ossadníková, Prokšová, Scheeová, Stojakovič, Šindlářová, Vaňková, Jochimová – ze třídy L. Bilíkové)
  • Ocenění za technickou připravenost (Chmelová, Klásková, Müllerová, Hřívnáčová, Rehušová – ze třídy A. Čížkové)
  • Ocenění za souhru pohybu s hudbou (Chmelová Kristýna – ze třídy A. Čížkové)