Ocenění na varhanní soutěži

Krásné čestné uznání přivezla z Varhanní soutěže Jana Křtitele Vaňhala v Opočně Alice Melecká (učí Václav Stoklasa), která se umístila hned pod stupni vítězů v konkurenci žáků ZUŠ, konzervatoří a vysokých škol z celé republiky. Gratulujeme!

Bronzové akordeonistky

Další krásné ocenění přivezly akordeonistky z ústředního kola soutěže ZUŠ v Chrudimi. Barbora Matýsková a Agáta Rabinská (učí M. Žurek) získaly ve velké konkurenci třetí místa ve svých kategoriích. Gratulujeme!

Zlaté pásmo ze Svitavského komoření

Máme 1. místo ze Svitavské komoření, které se konalo 12. 5. 2023. V celostátní soutěži komorních souborů získalo zlaté pásmo klavírní trio – Adéla Marcinková (ped. Danuše Raabová), Markéta Mejzlíková (ped. Marcela Foltisová) a Filip Jedlička (ped. Václav Stoklasa). Gratulujeme!

Opavský skřivánek

Našim žákům ze třídy Zuzany Vávrové se dařilo na regionální pěvecké soutěži dětských lidových zpěváků Opavský skřivánek, která se konala 21. dubna v Loutkovém divadle. Markéta Beinhauerová se ve 4. kategorii umístila na 1. místě s postupem do národního kola v Rožnově pod Radhoštěm. Gratulujeme Markétě a také dalším oceněným:

  • 1. místo: Agáta Rabinská – 5. kategorie
  • 2. místo: Karolína Faiková – 1. kategorie 
  • 2. místo: Markéta Matulová – 3. kategorie 
  • 3. místo: Marián Žák – 5. kategorie