Pozvánka na divadelní představení

Divadelní představení připravují žáci Daniela Volného i Jakuba Stránského. Přijďte se podívat do našeho nově vybaveného divadelního sálu!

Představení žáků Daniela Volného:

  • 26. 6. v 16.00 – Sněhurka a sedm trpaslíků
  • 27. 6. v 17.00 – Alenka v říši divů

Představení žáků Jakuba Stránského:

  • 26. 6. v 18.00 – Revizor
  • 28. 6. v 17.00 – Jak použít lžíci

Pozvánka na divadelní představení

Naši divadelníci se připravují na závěrečná představení. Letos poprvé se budou konat v našem sále ve Dvořákových sadech, který má nově divadelní osvětlení. Žáci Jakuba Stránského se představí v představeních Revizor (26. 6.) a s autorskou hrou Jak použít lžíci (28. 6.).

Divadelníci soutěžili v Praze

Žáci literárně-dramatického oboru ze třídy Daniela Volného vyrazili do Prahy na Soutěžní přehlídku Eduard v Karlínském hudebním divadle a zároveň si užili hlavního města, když kromě památek navštívili i muzikálové představení v Karlíně.

Dnu proti tabáku se zúčastnili i naši žáci

Hned tři obory se zapojily do akce pořádané 31. května Slezskou nemocnicí v Opavě Den proti tabáku. Tanečnice akci zahájily ve Dvořákových sadech, odkud se průvod v čele s bubenickým orchestrem vydal napříč městem. Za bubeníky následovali žáci Střední školy průmyslové a umělecké s nadživotní loutkou kostlivce a transparenty proti kouření a žáci Střední zdravotnické školy. Celá akce byla zakončena před ředitelstvím Slezské nemocnice, kde vystoupili s tématickou scénou žáci literárně-dramatického oboru ze třídy Daniela Volného.

Reportáž TV Polar