Pozvánka na výstavu Slunečný den

Výstava Slunečný den

Slunečný den je výstava obrazů volně inspirovaných skladbami pedagoga ZUŠ Opava Martina Žurka, které namalovali žáci a studenti výtvarného oboru, spolu s ukázkami a výstupy distančního vyučování Umělecké kuchařky – souboru edukačních videí s výtvarnou tematikou, které vymyslely a realizovaly v době uzavření škol učitelky výtvarného oboru Markéta Janečková, Zuzana Tázlarová a Lenka Přibylová.

Číst vícePozvánka na výstavu Slunečný den

Oblaka barev

Srdečně zveme na výstavu Oblaka barev, vernisáž 14. 2. 2020 v 16.15 hod. ve výstavní síni ZUŠ na Solné ulici. Žáci a studenti Zuzany Tázlarové vystavují velkoformátové malby pravítkem, inspirované obrazy Gerharda Richtera, doplněné Bytečky v krabičkách pod oblaky. Výstavu uvede a zhodnotí kurátor Muzea umění v Olomouci Mgr. Jakub Frank, hudební vystoupení Ivetka Kolbová, studentka paní učitelky Noskové z hudebního oboru ZUŠ Opava. Výstava potrvá do 13. 3. 2020.

Číst víceOblaka barev

Krok do neznáma

Láká tě „dřít text“ /učit se texty divadelních rolí/, „dělat v něčem“ /hrát představení/? Nebo jen tak tě baví hrát divadlo, zkoušet „fórky“ a stát na jevišti? Přijď na talentové přijímací zkoušky a Den otevřených dveří Literárně dramatického oboru ZUŠ, Opava ve dnech 18. – 22. 5.2020 do budovy Dvořákovy sady 4 v Opavě. Žáci pana učitele Jakuba Stránského připravili pro zájemce o LDO krátké video o své práci a čekají, že i TY rozšíříš jejich řady!

Číst víceKrok do neznáma

Výstava Pohlazení z lesa – Markéta Janečková, její žáci a přátele

Srdečně zveme na tradiční výstava k životnímu jubileu pedagoga, ze série „Učitel a jeho žáci“ v pátek 13.12. 2019 od 16:30 hodin ve výstavní síni ZUŠ na Solné 8. Výstava Pohlazení z lesa – Markéta Janečková, její žáci a přátele. Na vernisáži se můžete těšit na doprovodný program ve formě workshopu. Výstav potrvá od 14. …

Číst víceVýstava Pohlazení z lesa – Markéta Janečková, její žáci a přátele