Zábavně-vzdělávací pořad Hudba pro školy

Pro žáky 1.–3. tříd základních školy připravujeme zábavně-vzdělávací pořad Hudba pro školy, který proběhne 25. dubna v kině Mír ve dvou časech: v 9.30 a v 11.00. Edukativní koncert v podání dechového orchestru a cimbálové muziky ZUŠ Opava bude skvělým doplňkem k hudební a obecně kulturní výchově. Žáci se seznámí s různými hudebními žánry a nástroji a společně s orchestrem si také zazpívají.

Pořad je zdarma. Přihlášky přijímáme do 11. dubna na stanislava.lohinova@zusopava.cz.

Hudba pro školy – skvělý doplněk k výuce

• vystoupí dechový orchestr a cimbálová muzika ZUŠ Opava
  • akce je určena pro 1.–3. třídy
  • žáci se seznámí s různými hudebními žánry, hudebními nástroji a fungováním orchestru
  • společné zpívání písně Šly panenky silnicí všech účastníků za doprovodu dechového orchestru
  • představení i dalších uměleckých oborů
  • skvělý doplněk výuky hudební výchovy
  • rozšíření hudebního a obecně kulturního povědomí

Praktické informace:

• vstup je zdarma
  • rezervace je z kapacitních důvodů povinná
  • pořady začínají v 9.30 a 11.00, délka pořadu cca 60 min.
  • rezervace vyřizuje Stanislava Lohinová, produkční, stanislava.lohinova@zusopava.cz, 603 383 656
  • do rezervace, prosím, uveďte preferovaný čas pořadu (9.30 nebo 11.00), počet žáků a pedagogů, kontaktní osobu (telefon + e-mail)

Akce je podpořena grantem statutárního města Opavy.